Adele me të dashur të ri? Zbulohet e vërteta e fotove

388
Sigal

Dy ditë më Adele u shfaq dorë për dore me një mashkull në “British Summer Time Hyde Park Festival” dhe të gjithë menduan se bëhej fjalë për një lidhje të re. Në fakt personi në fjalë nuk është një mashkull i ri në jetën e këngëtares dhe as i dashuri i saj.

Ai quhet Paul Drayton dhe është bashkëshorti i mikut të saj të njohur Alan Carr. Drayton është thjesht mik i ngushtë i Adele dhe mes tyre nuk mund të ketë asgjë më tepër duke qenë se ai i ka shprehur hapur preferencat e tij ndaj meshkujve dhe aq më tepër që është i martuar me Alan.

Por Adele është duke e shijuar jetën s beqare, pasi burime për “The Sun” kanë treguar se ajo është e gatshme për njohje të reja. Kujtojmë se në muajin prill këngëtarja e njohur i dha fund martesës 4-vjeçare me Simon Konecki me të cilin ka edhe në djalë.