VIDEO/ Arka bosh, detyron Ramën të vendos shtetrrethimin

97

Deputeti ,Lefter Maliqi, ka shpërndarë një video ku shkruan “no comment” .Në video shfaqet Adolf Hitler,me anë të kësaj video ,Maliqi ironizon të gjitha masat e marra nga kyeministri Rama.Duke filluar kështu që nga renditja e Shqipërisë me numrin e mjekëve më të ulët në rajon e deri te mungesa e respiratoreve dhe tamponëve, të cilët janë një domosdoshmëri për të lufturar virusin Covid-19.

No coment!

Gepostet von Lefter Maliqi am Montag, 16. März 2020