Vasili: Shqiptarët janë me shumë fat që nuk kanë baba Edi Ramën!(VIDEO)

100

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reguar për deklaratën e sotme të Edi Ramës ku u hakerrehej qytetarëve shqiptarë që i ankoheshin për mungesën e ndihmave. Rama tha si “baba” që është për gjithë shqiptarët ka përgjegjsi të madhe… Kjo thënie “baba” shkaktoi një valë ironish dhe reagimesh në rrjetet sociale.

Shikoni videon

Edi rama nuk mund te jete babai i shqiptareve.

Shqiptaret jane me shume fat qe nuk kane baba Edi Ramen!(VIDEO).

Gepostet von Petrit Vasili am Samstag, 28. März 2020