Vasili: Dhuna e kryekriminelit në krye të qeverisë gjakos njerëz të thjeshtë

519
Kreu i LSI-së Petrit Vasili teksa ka postuar një foto ku shfaqet bashkë me kreun e LSI-së Monika Kryemadhi teksa ndihmonin një protestues të lënduar gjatë protestës. Vasili shprehet se dhuna e kryekriminelit në krye të qeverisë gjakos njerëz të thjeshtë.
“Ky qe i tha policise: “flakni uniformat dhe beni vota per Partine Socialiste” dhe qe e ka denoncimin sa nje mal ne Prokurori te Pergjithshme.

Po per te gjitha keto gjëma te kryekriminelit te qeverise, a do hetoje kjo prokuroria qe u klonua me 69 vota?”, u shpreh Vasili.
Statusi i Vasilit:
Ja se ç’ bën dhuna e kryekriminelit në krye të qeverisë, gjakos njerëz të thjeshtë.
Ky eshte kryekrimineli ne krye te qeverise, qe do te bente Aleance me popullin.
Ky qe i tha policise: “flakni uniformat dhe beni vota per Partine Socialiste” dhe qe e ka denoncimin sa nje mal ne Prokurori te Pergjithshme.
Po per te gjitha keto gjëma te kryekriminelit te qeverise, a do hetoje kjo prokuroria qe u klonua me 69 vota?


Sigal