U shkarkua nga detyra në komisionin e sigurisë, reagon Flamur Noka: Ai shkarkoi Berishën si mos ta bënte me mua

181
Sigal

Flamur Noka:

“Dua të ik dhe nuk më shqetëson aspak ky vendim. Ky vendim vjen si pasojë e reagimeve dhe qëndrimeve, Basha kërkon që unë të hesht por unë nuk pranoj dot që partia ime të pushkatohet dhe të shkelet me këmbë nga Rama. Hapat e nevojshëm janë për të bashkuar partinë dhe për të larguar pengmarrësit.”