Tensionimi i situatës pas shembjes së Teatrit, PD mbledh Grupin dhe strukturat e saj

243
Sigal

Tensionimi i situatës pas shembjes së Teatrit Kombëtar ka bërë që Partia Demokratike të vendosë mbledhjen e strukturave të saj në orën 20:30.

Burime bëjnë me dije se PD do të mbledhë Grupin dhe strukturat e saj për të diskutuar në lidhje me vijueshmërinë e aksionit opozitar.