Sali Berisha në Shkodër, pritet me ovacione nga mijëra qytetarë në Pallatin e Sportit

106
Sigal

Mijëra demokratë kanë mbushur pallatin e sportit të Shkodër për të pritur ish-kryeministrin Sali Berisha.

Një aktivitet për 31 vjetorin e themelimit të PD është parashikuar të mbahet në Shkodër, ku pritet dhe fjala e Sali Berishës.

Ndërkohë, në Fier, Lulzim Basha po zhvillon një takim me anëtarësinë, por në rrugë i kanë dalë me parulla dhe mbështetësit e ‘Foltores’.