“Rama ik”, Sali Berisha ‘harron’ betejën me Bashën: Edi Rama do mbetet në histori si kryeministri më tradhëtar pas Enver Hoxhës

81
Sigal

I dashur kryetar i PD-së së Fierit dhe deputeti, Luzn Bacci. Dua të përulem para jush, sepse në drejtimin e degës së PD-së, e shndërruat Fierin në qëndresën më të fuqishme kundër narkoshtetit dhe bëtë që qytetarët e Fierit të kenë më shumë besim te ju. Sot kemi një motiv, që buron nga zemrat tuaja ‘Rama ik’, sepse pas Enver Hoxhës do mbetesh në histori si lideri më i lig, më tradhëtar në kombin shqiptar.