“Rama IK”, Elona Guri: Ja mesazhi që kanë banorët e Durrësit dhe shqiptarët për Edi Ramën

50
Sigal

Ditën e sotme, drejtuesja politike e LSI në Qarkun e Durrësit, ka publikuar në rrjetet sociale një video nga takimi me banorë të thjeshtë të qytetit bregdetar të cilët thonë në kor, “Rama IK”.

“Ja mesazhi që kanë banorët e Durrësit dhe shqiptarët për Edi Ramën”,- shkruan Guri krahas videos së publikuar.

Postimi i saj i plotë:

Ja mesazhi që kanë banorët e Durrësit dhe shqiptarët për Edi Ramën: RAMA IK.
Elona Guri
Kandidate për Deputete
LSI Durrës
#DurresiShtepiaJuaj
#LSI