Rama blindon kryeministrinë

370
Sigal

Në nisje të protestës së studentëe e cila pritet të jetë e përmasve të mëdha kanë nxitur edhe strukturat e policisë të vihen në lëvizje.

Në foton e mëposhtme shikohen me dhejtra forca policore që janë pozicionuar në afërsi të Kreyminsitrisë dhe rreth saj.

Duket se frika nga protesta e stdentëve e  mbështetur edhe nga qytetarët ka bërë që Rama të rrethojë me policë godinën e qeverisë.Image