PS bojkoton Komisionin Hetimor për 25 prillin, Vasili: Pengojne dhe zvarritin me cdo mjet zbardhjen e 25 prillit.

62
Sigal

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili , tregon përmes një postimi në facebook, mungesën e anëtarëve të PS-së në Komisionin Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit. Për të rilindja bojkoton pa asnje shkak e arsye mbledhjen e Komisionit Hetimor per zbardhjen e zgjedhjeve te 25 prillit!

Postimi i plotë

Çfare turpi!
Rilindja bojkoton pa asnje shkak e arsye mbledhjen e Komisionit Hetimor per zbardhjen e zgjedhjeve te 25 prillit!
Mbledhjen e kerkuan po vete per sot ne 20 tetor!
Pengojne dhe zvarritin me cdo mjet zbardhjen e 25 prillit.
Kane shume frike nga e verteta!