Protesta në Vorë, Berisha thirrje banorëve: Mbroni pronat me të gjitha mjetet e mosbindjes civile!

274
Sigal

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas protestës së banortëve të Vorës për mbrojtjen e pronave të tyre që po tentohet t’u rrëmbehen nga qeveria dhe bashkia. Berisha u bën thirrje banorëve që të mbrojnë pronat e tyre me të gjitha mjetet e mosbindjes civile.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Banorët e Vorës në protestë në mbrojtje të pronave të tyre nga narkozyrtarët grabitqar! Ju lumtë! Ju bëj thirrje të gjithë shqitarëve të mbrojnë pronat e tyre me të gjitha mjetet e mosbindjes civile nga narkoshteti grabitqar! sb