Kanye dhe Kim janë ndar? Ja e vërteta…

230
Sigal

Kim Kardashian i ka kaluar muajt e karantinës së bashku me fëmijët dhe bashkëshortin e saj Kanye West. Kjo kohë e tepërt e shpenzuar së bashku duket se nuk ka qënë e mirë për çiftin. Lajmet për një ndarje mes çiftit Kanye West dhe Kim Kardashian kishin marrë një hov të madh përgjatë javëve të fundit, por si duket nuk bëhet fjalë për në gjë të tillë. Këto spekulime morën fund në momentin kur ylli televiziv Kim K, hodhi në Instagram disa imazhe nga fundjava me bashkëshortin, ku dukeshin shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Image