Protesta e opozitës/ Qytetari ngjitet në godinë, Ruçi ‘e shikon’ nga dritarja

514
Sigal

Një fotomontazh është publikuar nëpër rrjetet sociale, ku shihet qytetari i cili u ngjit në godinën e Kryesisë së Kuvendit, si dhe kryeparalamentari Ruçi, i cili ‘e shikon’ nga dritarja e zyrës së tij.

Kujtojmë se gjatë protestës para Kryeministrisë, një protestues u ngjit në godinën e Kryesisë së Kuvendit, ku qëndroi për disa çaste duke ngritur dy gishtat lart.