Presidenti Meta uron një ditë të mbarë nga Kalabria

491
Sigal

Kreu i Shtetit, Presidenti Meta i cili ndodhet në Kalabri, ka uruar një ditë të mbarë për të gjithë.

Urimin e ka bërë përmes faqes së tij zyrtare në Facebook.

Ai ndodhet në Kalabri së bashku me deputetët Luan Rama dhe Pandeli Majko.