Presidenti Meta uron festën e Pavarësisë: Urim të veçantë për çdo shqiptar kudo ndodhet

456
Sigal

Presidenti Meta me anë të një poezie të recituar nga  nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës, ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Pavarësisë.

“Gëzuar Ditën e Flamurit Kombëtar!
Një urim të veçantë për çdo shqiptar kudo ndodhet, me këtë poezi, të recituar me shpirt, shumë dashuri dhe emocion nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës.”-shkruan Presidenti në Facebook