Presidenti Meta takon Thaçin dhe Pacollin në Gjirin e Lalëzit

95

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po pret në një takim informal në Gjirin e Lalëzit, Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe Kryetarin e Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli

Takimi mes Metës, Thaçit dhe Pacollit në kuadrin e zhvillimeve politike në Kosovë.

Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese. 🇦🇱🇽🇰