Presidenti Meta: Sot ceremonia e vlerësimit të kapitenit të shquar të Kombëtares Mujo Targaj, me Titullin “Mjeshtër i Madh”

560
Sigal

Nga Ilir Meta:

Të dashur miq,
Ju ftoj të ndiqni sot live në ora 13:00, ceremoninë e vlerësimit të kapitenit të shquar të Kombëtares sonë dhe të Dinamos, Mujo Targaj, me Titullin “Mjeshtër i Madh”.
Deri atëherë shijoni këtë gol të mrekullueshëm që ai shënoi kundër kampionit të botës, Toni Schumacher.
Kush nuk do të kishte ëndërruar të ishte në vendin e tij në atë moment.🇦🇱

Të dashur miq,Ju ftoj të ndiqni sot live në ora 13:00, ceremoninë e vlerësimit të kapitenit të shquar të Kombëtares sonë dhe të Dinamos, Mujo Targaj, me Titullin “Mjeshtër i Madh”.Deri atëherë shijoni këtë gol të mrekullueshëm që ai shënoi kundër kampionit të botës, Toni Schumacher.Kush nuk do të kishte ëndërruar të ishte në vendin e tij në atë moment.🇦🇱

Gepostet von Ilir Meta am Freitag, 19. Juli 2019