Presidenti Meta live në orën 21:00 në emisionin “Tempora”

296
Sigal

Pas pak, ne ora 21:00, Presidenti Meta do te jape nje interviste per emisionin “Tempora” te gazetares se mirenjohur Sonila Meco ne RTV Ora.

Intervista do te transmetohet LIVE dhe ne faqen zyrtare te Presidentit Meta ne Facebook.