Presidenti Ilir Meta njofton për intervistë në orën 20:30

52
Mbrëmjen e sotme, Presidenti Ilir Meta, do të jetë i ftuar në një intervistë në televizionin “Skampa”.
Njoftimi i plotë i Kreut të Shtetit: 
Të dashur qytetarë të Elbasanit,
E pranova me shumë kënaqësi ftesën e gazetarit të njohur elbasanas, Fatmir Popja për të qenë sot në emisionin e tij “Debat dhe Transparencë” në televizionin “Skampa”.
Ju ftoj të gjithëve, në ora 20:30, të ndiqni LIVE bashkëbisedimin tonë, që do transmetohet edhe në faqen time zyrtare në “Facebook”.
Sigal