“Po sakrifikohem duke qëndruar në krye të PD”/ Balliu: S’ke faj, 14 kompani dhe gjithë ato çanta me para, të lodhin!

273
Ish-deputeti i PD-se Klevis Ballou ka reaguar pas deklarate se bere heret paradite nga Basha i cili pohoi mes te tjerave poer mediat se duke qendruar ne krye te PD-se ai po sakrifikon.
“Lul deputeti edhe demokratët prandaj të shkarkuan sepse të “duan shumë”.
Boll saktifikove për demokratët Lul, aq sa tani po na dhimbsesh.
Ti ke “saktifikuar” shumë…
Shumë njerëz mund të kujtojnë se është e lehtë të drejtosh 14 kompani, por unë dhe të gjithë demokratët e dimë që është e lodhshme. Gjithë ato çanta me para, njerzit kujtojnë se është e lehtë ti fshehësh!!!
Asnjëri se kupton se sa lodhesh ti, se sa e vështirë është të fshehësh gjithë ato para. Për të mos folur për inceneratorët pastaj…
Lul të lutem, boll sakrifikove për demokratët se u masakrove.
IK QETËSOHU.”, tha Balliu ne reagimin e tij.
Sigal