Përballja e mitingjeve, LSI gjunjëzon Rilindjen në shesh

80
Sigal

Lëvizja Socialiste për Integrim, sot mbyll fushatën elektorale dhe siç shihet edhe në foton e mëposhtme, ka gjunjëzuar Rilindjen në sheshin ”Nënë Tereza”, aty ku jep mesazhin e fortë për një ndryshim në ditën e votimit.