PD njofton mbledhjen e kryesisë në orën 17:00

438
Partia Demokratikë mbledh grupin parlamentar dhe Kryesinë e PD-së në orën 17:00.

Edhe Partia Socialiste ka thirrur në një mbledhje urgjente Kryesinë e kësaj partie.

Ndërkohë Rama e Basha vijojnë takimin e nisur prej orës 10:00 në Pallatin e Kongreseve.

‘Palët po hedhin në letër marrëveshjen politike” informon gazetari i Ora News Everest Dedaj teksa raporton nga Pallati i Kongreseve.
Sigal