Olti Curri ironizon Kryeministrin Rama: Shqipërinë e bëra lesh, por mund ta bëj dhe gërshet

64
Sigal

Me anë të një video të shpërndarë në rrjetet sociale, gazetari Olti Curri ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, me fjalët “Shqipërinë e bëra lesh…por mund ta bëj edhe gërshet”.

Postimi i tij i plotë:

Shqiperine e bera lesh…por mund ta bej edhe gershet