Ndoka për protestat: Opozita po pret popullin apo populli opozitën?

511
Nisur nga situata politike në vend, Nard Ndoka me ironi në një status në Facebook ngre pyetjen për kreun e PD, nëse ai po pret popullin për të nisur protestat apo populli po pret atë. “Dilemë e madhe: Opozita po pret popullin apo populli po pret opozitën për revolucion”- shkruan Ndoka në Facebook. Fronti i bashkuar opozitar, i udhëhequr nga PD dhe LSI kanë paralajmëruar protesta në vijim për të rrezuar qeverinë.
Sigal