Nasip Naço u kërkon votën me SMS, qytetarë i japin përgjigjet epike: Do votojmë LSI (FOTO)

734
Sigal

Ish-ministri i LSI, Nasiç Naço dhe ka nisur fushatën për të mbledhur votat për Partinë Socialiste. Në një mesazh telefonik, Naço dhe shtabi i tij u kërkojnë qytetarëve që të votojnë atë dhe jo LSI.

Por shumica e mesazheve që ka nisur kanë marrë përgjigje refuzuese. Fotot më poshtë tregojnë sesi qytetarët i përgjigjen Nasip Naços se do të votojnë LSI, drejtuesit e saj në Berat Ardit Çela dhe drejtuesen e LSI në Durrës.