Meta: Opozitën shqiptare deri më 25 prill e ka dirigjuar Edi Rama. Në nivelet e larta nuk ka gabime, ka tradhëti

109
Sigal

Presidenti Meta theksoi sonte ne “Opinion” se opoziten shqiptare deri me 25 prill e ka dirigjuar Edi Rama, nga akuzat ndaj meje per te ashtuquajturen ceshtja Doshi-Fufi, nga çadra, tek djegia e mandateve, zerimi i pushtetit vendor dhe deri tek zgjedhjet e fundit.

“Per LSI mund te them qe beri nje vetevrasje me djegien e mandateve dhe u be bisht i kesaj opozite te dirigjuar nga Kryeministri. Ne nivelet e larta nuk ka gabime, ka tradheti.”