Presidenti: 25 prilli ka qenë një komplot kundër demokracisë, ka pasur skenar për dhunë. Krenar që e shmanga

158
Sigal

Presidenti Meta deklaroi sonte ne “Opinion” se ne 25 prill eshte zhvilluar nje komplot kunder demokracise. “Komplotistet tani jane evidentuar qarte. Ne 25 prill ka pasur plan per gjakderdhje dhe dhune. Jam krenar qe fale kontributit tim ky skenar u shmang.”