Luan Rama: Dita e gjykimit për ata që janë tallur me Vlorën po afron

58
Sigal

Ditën e sotme, drejtuesi politik i LSI-së në Qarkun e Vlorës, Luan Rama ka denoncuar me pamje situatën në Vlorë, atë që nuk shihet në media.

“Pa koment: pamje nga Vlora reale, pamje nga Vlora që nuk mbulohet dot me fasadën e propagandës së rilindjes, nga Vlora ku qytetarët përballen me njëmijë halle. 25 prilli dita e gjykimit, dita e ndryshimit.”,- shprehet  Luan Rama në denoncimin e tij.

 

Reagimi i tij i plotë:

Vlora e kontrasteve pret 25 prillin e ndryshimit:
DITA E GJYKIMIT PËR ATA QË JANË TALLUR ME VLORËN …
Pa koment: pamje nga Vlora reale, pamje nga Vlora që nuk mbulohet dot me fasadën e propagandës së rilindjes, nga Vlora ku qytetarët përballen me njëmijë halle!
25 prilli dita e gjykimit, dita e ndryshimit.
25 prilli dita e çlirimit nga kthetrat e krimit dhe korrupsionit.