Kuvendi/ Paloka godet me grusht Ilir Beqjën, Saliu zihet me Pandeliun nga ana tjetër

370
Kryesuesja e seancës, Valentina Leskaj urdhëroi ndërprerjen e saj dhe 5 minuta pushim menjëherë pasi Edi Paloka goditi me grusht ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqja.
Sigal

Në videon  është filmuar për rreth 1 minutë reagimi i deputetëve pasi Garda kishte rrethuar ministrin.

Siç duket edhe nga pamjet Edi Paloka dhe Florjon Mima i kthehen Eduard Shalsit dhe Sadri Abazit, ndërsa Berisha debaton për pak momente me Pandeli Majkon.

Në një moment në fund të videos duket edhe Edi Rama i cili shfaqet i nxehur me Valentina Leskajn.