Kryemadhi i shpall ‘luftë’ kryeministrit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën

647
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën.
“Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria. Shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramë. Nuk kam për t’ia falur Ramës fushatën time në Elbasan, mes krimit, bandave dhe drogës” tha Kryemadhi.
Sigal