Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaroi/ Do të bëjmë gjithçka për të ndalur tiraninë, krimin dhe korrupsionin

245

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka deklaruar sot nga Shkodra, se shqiptarët nën udhëheqjen e PD dhe opozitës së bashkuar do të bëjnë gjithçka për të ndalur tiraninë e krimit dhe korrupsionit.

Ai tha se sot ja vlen të sakrifikosh çdo gjë për të ndalur këtë të keqe.

‘Mendoj se mesazhet që kemi dhënë sot janë shumë aktuale. Për të ndaluar një tjetër Tirani të krimit ja vlen çdo sakrificë. Ne jemi gati të ndalojmë një tjetër tirani. Kjo është një betejë për jetë a vdekje, që do të jetë fundi i atyre që duan të instalojnë tiraninë’, u shpreh Basha për mediat.

Nuk ka për të patur edhe një krim tjeter elektoral më 30 qershor

Nuk ka për të patur edhe një krim tjetër elektoral më 30 Qershor! #ShqiperiasiEuropa #25Maj

Gepostet von Lulzim Basha am Montag, 20. Mai 2019