Koalicioni – Takohen Rama e Meta: Gati të dialogojmë me opozitën. Të ulemi në tryezë

374
Mazhoranca duket se është tërhequr. Pas një takimi të gjatë mes palëve në koalicionin e qeverisë, është vendosur që të hapet dialogu me opozitën.

Mëngjesin e sotëm Rama e Meta të shoqëruar edhe nga Gramoz Ruçi, Petrit Vasili e përfaqësues të tjerë kanë diskutuar për rreth 1 orë në lidhje me protestën e opozitës.

Në fund është vendosur që mazhoranca është e gatshme të ulet dhe të diskutojë me opozitën për kushtet e saj.
Sigal