Klevi Pojana: LSI ka programin e duhur për të qeverisur sepse ai ofron shanse për të gjithë qytetarët

396
Kandidati për deputet i LSI-së në Tiranë, Klevi Pojana ka zhvilluar ditën e djeshme takime me banorët e zonës së ‘Selvisë’, ‘Shkollës së Kuqe’, ‘Pazarit të Ri. I shoqëruar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të njësisë 8, Pojana ka shpërndarë programin e LSI dhe ka informuar banorët mbi mundësitë dhe shanset që LSI ofron për ta !
Sigal