Klevi Pojana: Forca jonë buron nga dashuria për vendin

305
Sigal

Mbrëmjen e sotme, kandidati i LSI, Klevi Pojana ka publikuar në rrjetet sociale video nga takimet e kandidatëve të kësaj force politike në Tiranë.

Pojana shprehet se forca e opozitës dhe LSI buron nga dashuria për vendin.

Postimi i tij i plotë: 

Koha për ndryshim ka ardhur!
Forca jonë buron nga dashuria për vendin.
Të bashkuar i’a dalim për ta bërë të ardhmen tonë më të mirë.
Voto LSI – Voto Klevi Pojana 9