Incident në Gjirokastër/ Drejtori i OSHEE kërcënon gazetaren: Të marr për b*the jashte…

559
Incident ne qendren e votimit ne lagjen “Punetore” ne Gjirokaster. Drejtori i OSHEE-se, perfaqesues i PS-se, Andi Shkurta kërcenon gazetaren.
Gazetarja ka filmuar procesin, por drejtori Shkurta i eshte drejtuar ashper, duke i thene pse filmon.
Kur gazetarja e pyer se cili eshte ai qe i ngre zerin, ai pergjigjet: Jam qytetar i thjeshte shqiptar dhe kam te drejte te informohem.
Gazetarja: Mos me ngri zerin
Drejtori: Une te marr per b*the jashte aty…
Ndiqni videon per me shume 
Sigal