Gratë dhe vajzat e Fierit shpërthyen në rrugët e qytetit drejt takimit me Monika Kryemadhin (VIDEO)

124
Sigal

Ditën e sotme, Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të mbështetësve të kësaj force në Fier. Kryemadhi ka zhvilluar një takim me gratë dhe vajzat, ndërsa rrugët e Fierit kanë qenë të tejmbushura nga ato që kishin ardhur së bashku me fëmijët për të marrë pjesë në këtë aktivitet.

Kryemadhi thotë se LSI është forcë e parë në Fier nga forca e guximit të vajzave dhe grave.

“LSI është forcë e parë në FIER prej forcës së guximit të vajzave dhe grave që i janë bashkuar misionit #SHQIPËRIAshtëpiaJUAJ #VOTO6LSI 🌹”,- shkruan Kryemadhi krahas videos.