Fotolajm/ Ja ekipi kriminal i Ramës

344
Kemi parë formacionet më të mira të futbollit për kampionate të ndryshme apo për kompeticione europiane dhe botërore, por ky është më i veçanti nga të gjithë. Bëhet fjalë për formacionin kriminal të kryeministrit Edi Rama.
Fotoja e mëposhtme, me lojtarët e Ramës është publikuar nga ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, e cila shkruan në postimin në rrjete sociale se ky është Top-formacioni i Rilindjes 2016.
Skuadra quhet Criminal Family Club (CFC) dhe përbëhet:
Në portë: Koço Kokëdhima
Në mbrojtje: Doshi, Prenga, A.Frroku, M.Frroku
Në mesfushë: Bushi, Bardhi, Ndoka, Roshi, Xhelili
Në sulm: Edvin Rama
Sigal