Floida Kërpaçi zhvillon mbledhje me kandidatin e LSI në Berat Ardit Çelën: Votuesit shqiptar meritojnë alternativë të vërtetë

153
Sigal

Ditën e sotme, Kryetarja e LRI dhe njëkohësisht kandidatja për deputete e LSI në Qarkun e Tiranës së bashku me drejtuesin politik të LSI në Qarkun e Beratit, Ardit Çelën kanë zhvilluar një takim në Tiranë.

“E nisëm ditën kështu sot, nga zyrat e LSI në Kombinat, bashkë me Ardit Çelën dhe ekipin fantastik. Votuesit shqiptar meritojnë alternativë të vërtetë.”,- shprehet Kërpaçi në një postim të sajin të shpërndarë në rrjetet sociale.

Postimi i saj i plotë:

E nisëm ditën kështu sot, nga zyrat e LSI në Kombinat, bashkë me Ardit Çelën dhe ekipin fantastik. Votuesit shqiptar meritojnë alternativë të vërtetë. Me program politik dhe njerëz që i shërbejnë aspiratave për të ardhmen e tyre. Kjo është oferta fituese e LSI në Tiranë, në Berat dhe kudo.
Ky është misioni #SHQIPËRIAshtëpiaJUAJ