Sigal

Deputeti dhe Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari me anë të një postimi i bën thirrje kryeministrit Rama që të përballet me banorët e Unazës së re.

Ja postimi i plotë i Braimllarit:

Edi Rama të vi të përballet me banorët dhe jo të fshihet skutave si frikacak. Qytetarët duhet të dëgjohen.
Jemi pro zhvillimit të zonës por duhet transparenc dhe konsult publike. Duhet gjetur zgjidhje për këto banorë që kanë 28 vite që paguajnë taksat.
Pse ka frikë Edi Rama të përballet me banorët e Unazës së Re?!