Elona Guri: Në Durrës do nisë kapitullimi i plotë i ”Rilindjes”

101
Sigal

Drejtuesja e LSI-së në Durrës, njëherësh edhe kandidate për deputete, Elona Guri ka treguar se nga ky qark do të nis kapitullimi i plotë i ”Rilindjes”.

Teksa ka postuar foto nga takimet e shumta me qytetarët, më herët ajo është shprehur edhe se afrimet dhe mbështetja për LSI-në shtohet çdo ditë.