Dr. Ina Zhupa: Të rinjtë “arrestojnë” Edi Ramën dhe Vangjush Dakon

433
Sigal

Nga Ina Zhupa

Të rinjtë “arrestojnë” Edi Ramen dhe Vangjush Dakon.

Ato po çojne para kryeministrise të futur në një kafaz, me rroba te burgosurish dy persona me maskat e Edi Rames dhe Vangjush Dakos. Ata janë urdheruesit dhe zbatuesit e planit për te blerë pushtetin me krimin. Persa kohe prokuroria i mbron ata, te rinjte protestues kane marre vendimin per futjen e tyre ne kafaz.

Të rinjtë “arrestojnë” Edi Ramen dhe Vangjush Dakon. Ato po çojne para kryeministrise të futur në një kafaz, me rroba…

Gepostet von Ina K. Zhupa am Samstag, 8. Juni 2019