VIDEO/ Të shumtë në numër, ‘Jelekët” e ‘Unazës së Re’ marshojnë në këmbë drejt zyrës së Ramës

475
Sigal

Banorët e “Unazës së Re”  kanë filluar marshimin e tyre në këmbë drejt kryeministrisë.

Siç shikohet edhe nga  pamjet filmike ata janë të shumtë në numër dhe spikasin me jelekët e tyre që i kanë identifikuar që në fillimet e protestës së tyre

Për pak minuta ata priten ti bashkohen protestueve të tjerë në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, ku pritet që pas pak të mbahet një protestë e madhe e Opozitës së Bashkuar.