Braimllari: Uragani popullor e ka vendosur që më 25 Prill do votojnë nr.6 LSI

49
Sigal

Kryesuesi i listës së LSI në Korçë, Endrit Braimllari ka vijuar fushatën me bizneset dhe qytetarët.  Kësaj here me  banorët e Miras në Devoll, ku ka shpërndarë programin e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

“Në Miras të Devollit.Pak ditë na ndajnë nga fitorja historike. Entuziazëm i jashtëzakonshëm kudo që shkojnë dhe takojmë qytetarët.Uragani popullor e ka vendosur që më 25 Prill do votojnë nr.6 LSI, për t’a bërë Devollin dhe Shqipërinë Shtëpinë Tonë”, shkruan ai.