Berisha nxjerr videon: Mercenarët e Bashës sulmojnë me gaz tymuese protestuesit!

116
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në “Facebook” nga protesta përpara selisë të Partisë Demokratike.

Berisha thekson se në këtë video shihet qartë se mercenarët e Lulzim Bashës sulmojnë me gaz tymuese protestuesit.

Postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Shikoni se si mercenaret e Peng Bashes sulmojne me gaz dhe tymuese protestuesit!

Krim! Sb