Alfred Cako: Mashtrimi me Covid 19!

929
Sigal

Njerez, CV19 nuk egziston. Mos beni tampona, mos pranoni tu shtrojne ne Infektivi dhe mos pranoni tu intubojne!
Mos mbani maska! Maskat jane semundja vete. Nese do pranoni maske, neser do pranoni vaksinat helmuese.
Se shpejti del libri im me studime mbi Mashtrim me Covid19!
Perse vaksinat na semurin?
CV19 eshte mashtrim! Nuk ka rritje te numrit te vdekjeve ne asnje vend te botes! Edhe nese bie nga ballkoni, edhe nese mbytesh ne det, edhe nese vdes nga zemra ose diabeti OBSh dhe varteset e saj ne Tirane me mashtruese si Silva Bino, B.Fevziu, B.Blushi e P.Pipero e deri tek Kryeministri ju raportojne me CV19. Ata vetem ju genjejne! Tamponet jane te paracaktuara me nje perqindje qe do te rritet nga muaji ne muaj me raportim gjoja te infektimeve!!! Deri sa te na karantinojne, te na lene ne varesi te pages se Luftes se Ben Tigrit. Do dale i pari Kryeministri me Silva Binon dhe P.Piperon dhe do bejne gjoja vaksinen me uje te paret ashtu si Xh. Carteri ne Usa para 46 vjetesh!!! Do dale edhe Papa edhe kleriket e tjere dhe do bejne thirrje per ta bere vaksi en por ju njerez nuk duhet te pranoni! Ata jane nenshtfuar te gjithe ndaj kesaj kauze mashtruese qe kerkon te pakesoje njerezit dhe pastaj, me mashtrime te tjera tu mikrocipojne. Ata nuk jane Zoti yne! Mos ju bindni ju besimtare! Pas vaksines ata do na kontrollojne me hapin e trete pas maskes dhe vaksines, me mikrocipin prej Cobalti dhe rrjetit 5G. Do na kontrollojne me te shendetin dhe sjelljen tone; thjesht do na kthejne ne robota! Mos qeshni! Cohuni! Ju nuk jini dele, te pasur e te varfer! Kjo nuk eshte shaka. Beni detyren, te mbroni jeten!

Po mos kishte TV dhe gazeta nuk do kishte CV19…!!!
I kam kerkuar Kryeministrit, S.Binos dhe P.Piperos dhe ju kerkoj te na lejojne te investigojme Pavionin me te semuret gjoja nga CV19 pa maska dhe nuk pranojne. Kini pare ndonje nga media te lejohet te hyje per transparence aty? Jooo! Pse? Sepse CV19 nuk egziston. Eshte kaq e thjeshte. Perse nuk na lejojne ne? Sepse te shtruarit gjoja me CV 19 nuk jane vertet me nje semundje te tille. Perse nuk karantinohen te “infektuarit” sot me dhjetra e qindra ne dite qe do te behen mijra e dhjetra mijra ne tetor? Sepse ata nuk jane te semure. Mos degjoni mashtruesat. Shikoni CV e S. Binos e P.Piperos. Gjithe aktivitetin me ilacet dhe OBSH!! A mund te besohen keta? Kure!
Prinder, mos vaksinoni femijet!
B.Gates fiton 1:7 me Microsoftin dhe 1:20 me Vaksinat.
Ne tetor do perpiqen te na vaksinojne me helme. Njerez, mos flini gjume; ka nje rruge zgjidhje: te bashkohemi rreth NO VAX e te mos i lejojme te na vrasin ne dhe femijet tane!
Zgjohuni, neser do te jete shume vone! Ngrihuni ne lartesine e ndergjegjes se popujve te Ballkanit! I pate serbet se si e struken Vucicin? Kete duhet te bejme edhe ne. Jo heroizem, thjesht te dalim me sloganet tona per te mbrojtur jeten tone. ZGJOHUNIIII!
Se shpejti del libri im si kontribut i Levizjes NO VAX ALBANIA me te verteten mbi CV19!