Princi Harry dhe Mbreti Charles vazhdojnë me mosmarrveshjet, arsyeja Meghan Markle

103
Sigal

Mbreti Charles është larguar nga rezidenca e tij , duke mos takuar djalinë e tij Princin Harry.

Charles dhe Princi William nuk qëndruan për dark në Balmoral duke refuzuar të darkojnë me Princ Harry dhe Meghan Markle.

Dyshohet që ai ka refuzuar ftesën e babit pasi gruaja e tij  është ndaluar në mbledhjen e organizuar pas vdekjesë së Mbretëreshës Elizabeth II.

Cifti largohet të mërkurën  në Shtetet e Bashkuara , meqënsë Princi Harry është larguar nga cdo detyrim mbretëror.