Sigal

Dashi

Sot mund të takoni një mik i vjetër me të cilin mund të ndani kujtime të bukura. Edhe surprizat nuk do të mungojnë gjatë këtij takimi.

Demi

Kjo nuk është dita e përshtatshme për të vazhduar përpara me projektet tuaja. Disa pengesa të shkaktuara në mënyrë artificiale do të jenë të pakalueshme.

Binjakët

Mos lejoni që situata financiare të bëhet pengesë për realizimin e qëllimeve tuaja. Ku ka vullnet, ka edhe zgjidhje te suksesshme.

Gaforrja

Sot situata në vendin e punës do të jetë mjaft pozitive. Do të arrini të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë falë aftësive që keni në disa fusha të ndryshme.

Luani

Ditët e fundit mund të jeni ndjerë të lënë pas dore, por kjo jo për fajin tuaj. E tille ka qenë vendosja e planetëve. Shumë shpejt do të jeni sërish në qendër të vëmendjes.

Virgjëresha

Kjo e sotmja parashikohet të jetë një ditë me të papritura në fushën e ndjenjave. Mund të takoni një person, i cili ka potencialin për të ndryshuar jetën tuaj.

Peshorja

Parashikohet të jetë një ditë e ngarkuar më aktivitete. Nëse nuk e merrni me seriozitet, mund të mos arrini suksesin që kaq shumë e keni dëshiruar.

Akrepi

Përpiquni t’i kanalizoni të gjitha energjitë tuaja drejt qëllimit që i keni vënë vetes në punë. Pa shumë përpjekje, rruga nuk ka për të qenë e lehtë.

Shigjetari

Mundohuni të gjeni paqe me veten. Mendoni pozitivisht dhe gjithçka do të jetë në favorin tuaj. Në dashuri keni nevojë për më shumë variacion.

Bricjapi

Ka ardhur koha që idetë dhe mendimet tuaja t’i vini në zbatim në mënyrë të suksesshme. Nëse nuk angazhoheni sa duhet, gjasat janë që ato të mos realizohen.

Ujori

Nuk do të mungojnë angazhimet në vendin e punës, por nuk do të jeni shumë i favorizuar për sukses. Merreni me sportivitet dhe qetësi.

Peshqit

Keni nevojë për më shumë ritëm në jetën tuaj, por jo gjithçka ecën sipas planeve. Prisni edhe pak dhe do të shikoni se situata do të kthehet në favorin tuaj.