Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

98
Sigal

Kush e ka të qartë se çfarë do të veshi në një takim të parë? Askush! Je nervoze për takimin, nuk ja ke idenë si do të shkojnë gjërat, si do të jetë personi përballë, etj, por nga ana tjetër duhet të dukesh bukur! Çdo të thotë kjo?

Që zgjedhja ideale do të ishte diçka sa e thjeshtë aq edhe sensuale, por mbi të gjitha, një veshje me të cilën do të ndiheshe komode edhe nëse takimi zgjat me orë të tëra. Çfarë opsionesh kemi për takimet e para në verë?

1. Një fustan i zi i gjatë mëndafshi!

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

2. Një tjetër zgjedhje është një fustan i trikotuar pas trupit në ngjyrë nude, pasi jeni nxirë!

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

3. Pantallona të bardha, këmishë lino. Si mund të dukeni keq kështu?

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

4. Pantallona klasike të gjera dhe bluzën më interesante.

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

5. Një fustan i gjatë, i gjerë dhe modern në prerje!

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

6. Këmishë me lidhëse dhe pantallona të bardha

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?

Çfarë të veshim në takimet e para gjatë verës?