U ‘çmendën’ të gjithë pasi tregoi dekoltenë në kishë, mësohet çfarë i tha Enca priftit

694
Sigal

Pak ditë më parë Enca u përfol shumë në rrjete sociale dhe kjo pasi postoi një foto ku shihej në kishë teksa rrëfehej. Por vëmendjen e mori dekolteja e këngëtares. Mirëpo sot Enca publikoi një video bashkë me Atin ku thotë: “At kam një rrëfim për të bërë”.

“Fol bija ime”, ia kthen prifti. “Klipi del nesër”, shprehet Enca duke qeshur dhe kështu ka lajmëruar të gjithë që nesër është dita e madhe, pasi ‘vjen në jetë’ klipi “DUA”. Një projekt i madh nga këngëtarja e cila ka treguar se ky klip mund të quhet një mini-film dhe pritet që të jetë ‘bombë’ e vërtetë.